Історія компанії "Сатва"

Наша історія

Однією з фірм, яка заснувала виробництво стоматологічного обладнання в Україні і продовжує його виробляти на сьогоднішній день є підприємство „САТВА” (на сьогоднішній день ТОВ „САТВА І.К.”). Фірма заснована в 1992 році. Підприємство почало свою діяльність з виготовлення простих бормашин БЕПБ-01 і БУС-02. Продаж машин проходив досить успішно. Але на цьому фірма не зупинилась: в 1995 році появились пересувні стоматологічні установки „САТВА КОМПАКТ” і портативні пневматичні установки „САТВА ПОРТА”, які користуються попитом і до тепер. В 1996 році „САТВА” запустила їх в серійне виробництво. Не зупиняючись на досягнутому, фірма за короткий час розробила ряд стоматологічних установок САТВА КОМБІ А та САТВА КОМБІ Б, САТВА КОМБІ С, серійне виробництво яких почалось в 1998 році. Установки фірми по технічним параметрам перевершили колишні радянські і стали конкурентноздатними з чеською і словацькою продукцією. На сьогоднішній день підприємство освоїло випуск нової серії установок: САТВА КОМБІ Н,Т САТВА КОМБІ НВ,ТВ та САТВА КОМБІ ВС, які відповідають сучасним вимогам до стоматологічного обладнання та покликані задовольнити вимоги найвимогливіших покупців.

Щоб утримати лідируючі позиції на ринку, підприємство з часів свого заснування зорієнтовано на комплектування якісними комплектуючими провідних виробників Німеччини, Італії, Франції, Японії, США, Китаю.

На підприємстві діє міжнародна система управління якістю ISO 13485. Обладнання зареєстроване  в МОЗ України, має сертифікати відповідності та санітарно-гігієнічні висновки.

Участь у виставках

Протягом всього часу свого існування „САТВА” брала участь в багатьох виставках по всій Україні (Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі і в Львові). Підприємство завоювало авторитет і повагу серед багатьох виробників-конкурентів і власних клієнтів, оскільки якість і надійність продукції вже перевірені часом. Велику роль в популярності фірми відіграли високоякісне сервісне обслуговування і взяття до уваги потреб споживачів, толерантність в у відносинах з другими фірмами і клієнтами.

Стоматологічна продукція

Продукція підприємства призначена для оснащення стоматологічних відділень лікувальних закладів, приватних стоматологічних кабінетів, клінік, лікарень тощо. Вироби підприємства органічно об’єднали в собі всі якості, необхідні в роботі лікаря - це і ергономіка, дизайн, комфорт для пацієнтів, багатофункціональність, простота у використанні, надійність та універсальність.

На сьогоднішній день «САТВА» виробляє 15 різних найменувань установок, які можуть комплектуватись різними типами крісел пацієнта, різними видами інструментів, компресорів та іншого допоміжного стоматологічного обладнання. Фірма постійно оновлює свій асортимент та вдосконалює існуючі моделі.

Останнім часом фірмою розроблені та запущені в серійне виробництво стоматологічні серії САТВА КОМБІ Н5, Т5, Н6, Т6, ВС18, ТС18, НВ5, ТВ5, НВ6, ТВ6. Всі вони відповідають сучасним потребам і вимогам діючих державних стандартів, дозволені для застосування в медичній практиці, мають сертифікати відповідності та санітарно-гігієнічні висновки.

Швидке замовлення
грн.
Модифікація
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Модифікація
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Логін
×
×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×