Про організацію

Фірма «Сатва І.К.» заснована в 1992 році. Сьогодні - це виробниче підприємство, яке добре відоме в Україні та за її межами. «Сатва І.К.» розташована в обласному центрі - м.Тернопіль, Західна Україна.

За 26 років на ринку України обладнання «Сатва І.К» зарекомендувало себе як якісне, надійне, експлуатується на кафедрах університетів, академій, в обласних і районних клініках, приватних стоматологічних кабінетах. Підприємство  випустило понад 3000 стоматологічних установок і більше 5000 портативних. «Сатва І.К.» постійно оновлює свою продукцію. Нові розробки експонуються на основних вітчизняних та міжнародних виставках.

 

Створена дилерська сервісна мережа, яка забезпечує оперативне виконання пуско-налагоджувальних робіт, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Сьогодні на ринку України «Сатва І.К.» може запропонувати обладнання Європейського рівня по доступній ціні.


Основні переваги стоматологічних установок виробництва «Сатва І.К.»:

  • Установки виробництва «Сатва І.К.» виготовляються по індивідуальних замовленнях стоматологів, враховуються всі побажання лікаря щодо комплектування, зручного розташування, типу та марки інструменту на блоці лікаря та асистента.
  • Електронні блоки управління стоматологічною установкою розроблено та виготовлено на підприємстві, що сприяє оперативному ремонту, або заміні у випадку поломки.
  • При складанні установок використовуються комплектуючі та матеріали світових виробників Європи, Америки та Японії, що значно підвищує надійність обладнання.
  • Враховуючи великий досвід в виробництві та реалізації стоматологічного обладнання компанія може допомогти замовнику зробити оптимальний вибір в оснащенні, як установки так і стоматологічного кабінету в цілому.
  • Після закінчення, або в період терміну експлуатації установки, компанія пропонує ряд послуг по реставрації та відновленню працездатності обладнання (заміна м’якої частини крісла, окремих вузлів та блоків, тощо.)

 

Швидке замовлення
грн.
Модифікація
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Модифікація
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Логін
×
×
Повідомити коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×