Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/satva/satva.com.ua/www/system/database/mysql.php on line 6
 Дентальний ренген MAX 70HF/DC
Виробники
 

Дентальний ренген MAX 70HF/DC

Дентальний ренген MAX 70HF/DC
Натисніть, щоб збільшити
Наявність: 2 - 3 Дні
Модель: MAX 70HF/DC
Виробник: "САТВА"
Рейтинг: Немає оцінок

У компанії великий досвід в технології, яка дозволяє виробляти високоякісне рентгенівське обладнання на основі постійного струму (HF\DC). Ця технологія не була широко розповсюдженою довгий час через високу ціну, низьку надійність, проблеми з елементами живлення і проводкою. Завдяки досвіду, набутому в процесі 30-літніх досліджень і розвитку виробництва стоматологічних рентгенівських апаратів, має можливість запропонувати Вашій увазі дуже надійний HF\DC, за ціною близький до стандартного апарату з частотою 50Гц (або 60Гц). Постійність подачі струму і високий рівень подачі енергії дозволяють помітно зменшити дозу опромінення під час знімання.

Все управляється за допомогою вбудованого мікро-комп'ютера, що дає можливість завжди підбирати оптимальну дозу випромінювання і найбільш короткий час знімання. В залежності від виду зубів, що потребують лікування, Ви можете зменшити кількість радіації з 28 до 53% у порівняні зі звичайним приладом. Наш прилад підвищує точність діагностування проблемних зон ротової порожнини. Він сконструйований таким чином, що у випадку поломки 95% його компонентів можна легко розібрати і відремонтувати.
MAX 70 HF/DC є моделлю другого покоління, розробленого на базі попередніх версій на основі постійного струму. Він обладнаний найбільш прогресивним програмним забезпеченням, поєднує в собі ергономічність і чудовий дизайн. Це дозволить успішно використовувати його протягом довгого часу.
Ви можете обирати три рівні потужності:

 • 60 або 65кВ використовують для ендодонтичних робіт, там де необхідний контраст;
 • 70кВ поляризований енергетичний рівень рентгенівських променів для парадонтології, де радіологічне обстеження вимагає повну сіру шкалу для того, щоб краще відображати здорові тканини.

Нова лампа рентгенівського випромінювання ТВЗ на 10% легша попередніх моделей, це забезпечує більш легке позиціонування. Вона обладнана змінними естетичними боксами і стандартними 30-ти сантиметровими конусами (30 см - фокусна відстань). 20-см конуса поставляється додатково.
MAX HF/DC - краще розроблення компанії CSN, дозволяє користувачу обирати між 60, 65, 70 кВ для досягнення оптимального результату в будь-якій ситуації, з часом витримки від 0,01 до 3,5 секунд.
Доповненням до вищевказаних переваг є: коротший час, більш чіткі знімки, краще управління емісією рентгенівських променів. Можна замовити захисний фільтр від перебоїв електропостачання.
Обладнаний мікрокомп'ютером, частина якого розміщена всередині настінної панелі, частина що залишилась - в пульті ручного управління. Вони з'єднуються 3-х метровим кабелем (IEC601-1-3/CE 62-69), що дозволяє відійти від пацієнта під час роботи рентгену.

 

 

Технічні характеристики:

 • Живлення: 230В/50ГЦ
 • Фокусна відстань: 20 см (коротка), 30 см (довга)
 • Потужність : 800 Вт -мах
 • Тип рентгенівської трубки: Toshiba
 • Загальна вага: 35 кг
 • Напруга трубки: 60-65-70 кВ
 • Средня доза: 4200мкРг/сек
 • Струм трубки: 8мА
 • Площа опромінення: < 60 мм
 • Фокусна точка: 0,8*0,8 мм
 • Час витримки: 0,01 - 3,5 сек
 • Загальна фільтрація: > 2 мм А1

 

MAX 70 кріплення на стіну     2500 €

Написати відгук
Ваше Ім`я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не приймаються! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг: Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:

Дентальний ренген MAX 70HF/DC
Натисніть, щоб збільшити